UAB „Ventensis“ savo veiklą pradėjo 2004 m. lapkričio 12 d. Klaipėdoje kaip maža ir niekam nežinoma vairavimo mokykla. Jos veikla prasidėjo nuo B kategorijos transporto priemonių vairuotojų mokymo. Laikui bėgant įmonė augo, ir jos veikloje atsirado A1. A2. A. BE. C. CE. ir D. kategorijų transporto priemonių vairuotojų mokymas.

 

     UAB „Ventensis“ glaudžiai bendradarbiauja su „VKTI“ ir valstybės įmone „Regitra“ svarstant būsimiems vairuotojams rūpimus klausimus ir teikiant pasiūlymus dėl naujos vairuotojų rengimo tvarkos.

 

     Šiuo metu vairavimo mokykloms įstatymai griežtėja, ir atsiranda papildomų reikalavimų, pvz.: vairavimo mokyklos egzaminuodamos mokinius, įgytus įgūdžius turi fiksuoti vaizdo įrašuose, ir juos saugoti metus laiko; mokymui skirtos mašinos privalo būti žymimos vairavimo mokyklos pavadinimu ir negali būti senesnės nei 10 metų (paskutiniu momentu automobilių amžius pailgintas iki 15 metų.); papildomi reikalavimai keliami vairavimo mokyklų darbuotojams, atsakingiems už pirminį mokymą (jie privalo turėti trejų metų vairuotojų mokymo patirtį, aukštąjį neuniversitetinį techninį išsilavinimą, būti neteisti.).

 

     UAB „Ventensis“ vairavimo mokykla yra pasirengusi mokinių egzaminavimui, todėl nebijo naujų reikalavimų, ir savo veiklą plečia. Jau dabar vairavimo mokykla turi net septynis filialus: Tauragės, Skaudvilės, Šilalės, Kaltinėnų, Laukuvos, Kvėdarnos, Šilutės ir neseniai įrengtą Kretingos vairavimo mokyklą. UAB „Ventensis“ turi penkias vairavimo aikšteles: Bijotų, Šilalės, neseniai įrengtą modernią Tauragės vairavimo aikštelę Švyturio gatvėje (Nauja vairavimo aikštelė turi nemažai privalumų – ji yra mieste, užima net 1 hektarą, gerai apšviesta, tad joje galima praktikuotis ir tamsiu paros metu. Šiuo privalumu ypač naudojasi būsimi profesionalūs „C“ „CE“ ir „D“ kategorijų transporto priemonių vairuotojai.). Taip pat yra nauja vairavimo aikštelė Šilutėje Pramonės g. 10 ir Kretingos r. sav., Žalgirio sen., Kluonalių k., Kaimynų g. 6

 

    UAB „Ventensis“ vairavimo mokykla Jums suteiks:

·         Mokytis vairuoti naujais automobiliais:   „HYUNDAI i30“ , "Ford Focus" Toyota Auris, KIA CEED.

·         Puikią teorinio mokymo bazę;

·         Profesionalius atestuotus teorijos dėstytojus, bei praktinio vairavimo instruktorius tik su aukštuoju išsilavinimu;

·         Vairavimo pamokų pradžią mokiniui patogioje vietoje ir patogiu laiku.

·         Už mokslą mokėti dalimis;

·         Galimybę išklausyti pirmosios pagalbos mokymo kursą;

 

     Lietuvos apimtimi UAB „Ventensis“ bendras valstybinių egzaminų išlaikymo vidurkis „Regitroje“ – geras.

 

     Vairavimo mokyklai vadovauja Algirdas Viržintas, jo pavaduotojas – Laimutis Jakutis.

Naujų grupių sudarymo laikai

Tauragė Renkama Nauja Grupė, Vasario 25d. ir 27d 16h
Šilalė Renkama Nauja Grupė
Kretinga Renkama Nauja Grupė

B, BE ( lengvieji automobiliai )

B/BE kategorija (17/19 metų) - automobiliai, kurių didžiausioji leidžiamoji masė ne didesnė kaip 3 500 kg.

A1,A2, A (motociklai )

A1/A2/A kategorijos - (16/24 metų) - motociklai (su šonine priekaba arba be jos)

C, CE, D (Automobiliai > 3500 kg)

C,CE/D kategorijos (21/24 metų) - automobiliai, skirti vežti krovinius ar keleivius.  

Klausimai?

Rašykite su klausimais ventensis.taurage@gmail.com arba skambinkite telefonu  +370 682 120 08

Norėdami užsiregistuoti į vairavimo kursus skambinkite telefonu +370 682 120 08 arba rašykite elektroninį laišką adresu: ventensis.taurage@gmail.com( laiške turėsite nurodyti: Vardą, Pavardę, ąsmens kodą, telefono numerį, kategoriją kurią norite mokintis, bei vairavimo mokyklos filialą, kuriame lankysite kursus.)

Plačiau